yeteneklerimiz
Bize göre işin en önemli kısmı fikrin filmleştirilmesidir. Reklam filmlerinde yaratıcı senaryo kadar fikrin filmle dönüşüm süreci son derece önemlidir. Yanlış ellerde çok inandığınız reklam fikriniz bir belgesele dönüşebilir, bu bağlamda yaratıcılığımıza, teknik yeterliliğimize ve tecrübemize güveniyoruz.

REKLAM FİLMLERİ

Tüketici araştırmalarını, penetrasyon oranlarını, focus grup sonuçlarını dikkatle inceleyip satış fikrini buluyor, yaratıcı fikirle süsleyip, senaryo süreciyle somutluyoruz. Birinci sınıf ekip ve ekipmanla reklam filminizi çekip, tam zamanında teslim ediyoruz.

KURUMSAL FİLMLER

Dışarıda şirketinizi kurumsal tanıtım filmleriniz temsil ediyor. Sizi en doğru temsil edecek kalitede, kurumsal tanıtım filmi önerilerimiz için bizimle bağlantıya geçebilirsiniz.

MASAÜSTÜ FİLMLER

Çok şey anlatmak istiyorsanız ama elinizde birkaç fotoğraftan fazlası yoksa merak etmeyin. Markanız için birkaç fotoğraftan sizi bile şaşırtacak standartlarda Masaüstü filmler hazırlıyoruz.

2D&3D ANİMASYON FİLMLER

Parlak bir fikriniz var ve hayata geçince neye benzeyeceğini iş ortaklarınıza veya müşterilerinize göstermek istiyorsunuz. Gerçeğe en yakın 3D görselleştirme tekniklerini yaratıcı fikirlerimizle bir araya getiriyor, hayalinizi gerçeğe çeviriyoruz.